Кривий будинок у Польщі

Кривий будинок у Польщі

ВДАЛЕ АРХІТЕКТУРНЕ РІШЕННЯ - КРИВИЙ БУДИНОК У ПОЛЬЩІ

У Польщі м. Сопот у 2004 році було споруджено фантастичну будівлю, яка гармонійно поєднала у собі світ бізнесу зі світом мистецтва та отримала назву «Кривий будинок». Все це стало можливим завдяки поєднанню нестандартного архітектурного проекту, сучасних будівельних матеріалів та скляних металоконструкцій із алюмінію.

 

Ця споруда, згідно плану будівництва, могла стати звичайною будівлею, яка мало чим відрізняється від інших торгових центрів, але сталося інше - ескіз проекту був доручений шведському художнику Перу Далбергу, який під враженням від казок відомого польського ілюстратора Яна Марчіна Сзансера вирішив створити щось казкове.

Та це йому повною мірою вдалося. Не дивлячись на несиметричний дизайн, будинок відмінно вписується в архітектурні вимоги містобудування. Рівні поверхів та висота даху нічим не відрізняються від сусідніх будівель. Величезне враження справляють барвистий скляний фасад, кам`яний декор стін та вікна з алюмінієвих профілів.

Туристи вважають своїм обов`язком сфотографуватися на фоні унікальної будівлі, купити собі що-небудь на згадку в цьому торговому центрі. Фотографії Кривого будинку заполонили інтернет під заголовками «дивовижні будинки світу», а на конкурсі «Великі мрійники» він був визнаний кращим архітектурним проектом.

Інформація та фотографії взяті з польського сайту Кривого будинку http://krzywydomek.info, де можна побачити план кожного поверху і дізнатися умови оренди приміщень.