Світлопрозорі фасади

Світлопрозорі фасади

СВІТЛОПРОЗОРІ ФАСАДИ

Фасад - це зовнішній вигляд будівлі - те, на що ми звертаємо увагу в першу чергу. Фасад, що складається зі скла і алюмінієвого каркаса, надає будівлі сучасний і престижний зовнішній вигляд, а завдяки своїм чудовим експлуатаційним якостям світлопрозорі фасади стали дуже популярними.

Перевагами світлопрозорих фасадів є можливість використання різних кольорів та форм (вертикальний, похилий горизонтальний), надійність і довговічність конструкції, адже алюміній є легким і водночас міцним матеріалом, що не піддається корозії.  До того ж фасадні системи здатні повністю замінити зовнішні стіни.

Конструкція світлопрозорого фасаду

Найпоширенішим варіантом виконання фасадного скління є вертикальна установка стійки і горизонтальне кріплення ригеля. Алюмінієвий каркас кріпиться до каркасу будівлі, після чого відбувається його заповнення.

Дизайн

Заповнення в фасадних конструкціях може бути, як прозорим так і не прозорим. Прозоре заповнення - це склопакети різної товщини, з різною кількістю камер, серед непрозорих матеріалів популярними є сендвіч-панелі.

Залежно від поставлених вимог, склопакети можуть бути броньованими,  енергозберігаючими або протипожежними.

Популярним у споживачів є тоноване скло, яке зменшує світлопропускання і тим самим покращує енергоефективність будівлі.

Варіанти конструктивних рішень світлопрозорих фасадів:
• створення поверхонь зі зламом - вертикально-похилих стійок (перехід від вертикальної до похилої частини конструкції);
• можливість повороту стійок в площині вітража;
• створення похило-поворотних поверхонь;
• примикання похилу конструкцію до основи будівлі;
• створення вершини багатогранної піраміди.

Як бачимо, варіантів виконання світлопрозорого фасаду є багато, і який саме обрати – рішення Замовника та дизайнера, а ми, як виконавці готові професійно реалізувати їх бачення.