Чому сучасне суспільство вибирає Hi-tech

Чому сучасне суспільство вибирає Hi-tech

Давайте згадаємо історію виникнення та найбільш характерні риси стилю Hi-tech.

Цей стиль сформувався в епоху пізнього модернізму, а головними ідеологами стилю в 70-х роках стали англійські архітектори та дизайнери. Вони мріяли кардинально змінити зовнішній вигляд міст і отримати можливості яскраво виразити себе в оформленні інтер`єрів. Перші спроби і експерименти були для офісних будівель. Поступово Hi-tech перемістився у житлові простір ще більше підкреслюючи прогресивне мислення людей.

Чому сучасне суспільство вибирає Hi-tech?

Стиль, що асоціює себе з передовими технологіями та інноваціями. Улюблений стиль жителів мегаполісів. Стиль для прогресивно мислячих людей. Для тих, хто готовий рішуче розірвати свій зв`язок з традиціями минулого і жити в майбутньому вже сьогодні. Творчій простір для архітекторів та дизайнерів.

Стиль Hi-tech тяжіє до пастельній гам, монументальності, складності форми, що складається з простих елементів, технологічності та прагматизму. Улюблені матеріали цього стилю - скло, пластик і нержавіюча сталь.

Велику роль у «високотехнологічних» інтер`єрах відіграє освітлення. Вдень простір має бути максимально охоплено світлом з панорамних вікон. В інший час – за допомогою великої кількості вбудованих світильників, підвісних галогенних ламп і світлодіодів, розташованих на різних рівнях. Причому кожна конкретна зона висвітлюється «індивідуально».

Hi-tech – це виклик для фахівців з фасадних систем та скління через оригінальність технічних рішень та нестандартних задач.

Наші фахівці «Компанії «ФАВОРБУД» готові до таких викликів бо для нас головне – це наш задоволений споживач (архітектор, дизайнер, власник приміщення).

Чекаємо на ваші проекти!