5 причин обрати алюмінієві вікна

Зовсім нещодавно алюмінієві вікна використовувалися лише в будівлях промислового призначення, але вже сьогодні, завдяки сучасним технологіям, вони з блискавичною швидкістю завойовують популярність у широкого кола покупців та починають масово використовуватися в житлових приміщеннях, перевершуючи за своїми властивостями дерев`яні та металопластикові конструкції.

Алюмінієві вікна мають наступні переваги:

  1. Алюміній - легкий та міцний матеріал, що дозволяє створювати конструкції великих розмірів та оформляти фасади відповідно до сучасних архітектурних тенденцій. У найскладніших архітектурних проектах застосовуються саме вікна з алюмінію, термін функціональності яких перевищує дерев`яні або пластикові вікна.
  2. Високі показники теплозбереження дозволяють зменшити витрати на опалення та обігрів приміщень. Високий рівень пожежної безпеки та стійкість до перепадів температур дозволяє використовувати віконні конструкції з алюмінію в будь-якій місцевості.
  3. Високі показники міцності та захист від проникнення  є вкрай важливими, коли мова йде про безпеку приміщення.
  4. Алюмінієві конструкції прості в установці та експлуатації. Є можливість відкривання способом купе механічними і автоматичними механізмами.
  5. Великий асортимент кольорів та привабливий зовнішній вигляд дозволяє втілити в життя креативні ідеї дизайнерів та архітекторів.

Важливо зазначити, що відповідно до рівня теплозбереження виділяють «холодні» та «теплі» алюмінієві вікна. «Холодні» алюмінієві вікна характеризуються однокамерним алюмінієвим профілем без термовставки. Такий тип вікон застосовується переважно у внутрішньому склінні, а також в місцях, де немає необхідності постійно підтримувати високий рівень температури (балкони, альтанки, веранди, лоджії тощо).

«Теплі» алюмінієві вікна обладнані утепленим профілем з термовставками, що запобігає промерзанню конструкції. Профіль такого типу успішно використовується в квартирах, приватних будинки, офісах та нежитлових приміщеннях. Найчастіше в якості прозорого заповнення використовують різні склопакети з енергозберігаючим склом.

Проектування, виготовлення та встановлення алюмінієвих віконних систем є одним з основних напрямків діяльності «Компанії «ФАВОРБУД». Ми пропонуємо алюмінієві конструкції, що характеризуються високою міцністю та екологічністю, а також відповідають сучасним світовим стандартам якості.

Вся алюмінієва продукція, яку пропонує «Компанії «ФАВОРБУД» є сертифікованою.