А ви знали, що панорамні вікна родом із Франції?

А ви знали, що панорамні вікна родом із Франції?

А ви знали, що панорамні вікна родом із Франції?

Франція - країна мрій,  наповнена духом романтизму. Від одного  слова «Франція» виникають різні асоціації Єлисейські поля, Лувр, Прованс, дорогі французки парфуми, мода і, звісно, славні французькі вікна.

З’явилися вони у Парижі наприкінці VIII-го століття, вузькі вулички, на яких розташовувались будинки парижан, не дозволяли власникам будинку зробити повноцінний балкон. Душа французів так потребувала сонячного світла та красивої панорами, що на допомогу прийшли невеличкі французькі балкони, за балконами з’явились французькі вікна, які часто називають панорамними.

Панорамні вікна, стануть окрасою вашого помешкання і  примусять сусідів мрійливо дивитися у вашу сторону з надією і собі випити запашної кави за столиком вітальні, столової та поділитися своїми мріями та емоціями.

Французькі вікна в інтер`єрі - нетипова архітектурна деталь, яка найчастіше використовується для приватних будинків, але також може вишукано виглядати, якщо ви власник квартири. Це конструкція, яка займає всю або майже всю стіну від стелі до підлоги. Таке вікно може мати глухі, розсувні або відкривні стулки і з легкістю може виконувати функцію дверей.

Головною перевагою французького вікна,  за правом, можна вважати хорошу освітленість приміщення. Адже віконний проєм розміром  всю стіну однозначно пропускає більше сонячного світла, ніж звичайне вікно.

На сьогоднішній день французькі вікна в інтер`єрі є практично універсальним елементом, який з легкістю вписується в різні стилі інтер`єру. За своєю природою вони найбільш властиві саме стилю прованс (який відповідно також сформувався у Франції).

Спочатку французькі вікна виготовляли виключно з дерева. Це і логічно, адже призначалися вони саме для заможних і добре забезпечених людей. Відповідно, французькі вікна в будинку вказували на престиж і спроможність його власників.

Прогрес зробив свою справу, і на зміну вже звичним дерев`яним вікнам в підлогу прийшли французькі вікна, виготовлені з алюмінію. Алюмінієві французькі вікна знаходяться приблизно в тій же ціновій категорії, що і дерев`яні. Вони набагато міцніші за інших, тому однозначно прослужать вам довше.

Бюджетний варіант таких вікон може бути зроблений у пластику, але він програє у естетиці  у порівнянні з деревом та алюмінієм. Зрештою рішення за вами, ми підтримаємо ваш вибір та допоможемо реалізувати мрію.