Алюміній - новий матеріал в будівельній галузі

Алюміній - новий матеріал в будівельній галузі

Є один сектор, в якому алюміній вважається відносно новим матеріалом, але все ще знаходиться на передньому краї прогресу - будівельна промисловість.

В останні десятиліття в будівництві сталася справжня революція: пошук енергоефективності став серйозною проблемою. Крім того, архітектурний дизайн тепер значно модернізований і більше не призначений для привілейованих офіційних або інституційних будівель.

Алюміній, який зустрічається у все більшій кількості будівель, як нових, так і відремонтованих, став більш помітним, особливо на скляних фасадах.

Легкий і міцний метал допомагає знизити механічне навантаження на несучі конструкції. Враховуючи актуальні вимоги, виробники алюмінію пропонують нововведення. Щороку розробляються нові сплави з метою поліпшити деякі специфічні характеристики алюмінію, такі як стійкість або гнучкість. У поєднанні з виробництвом усе більш складних, міцних і ізоляційних профілів ці досягнення дозволяють створювати індивідуальні технічні рішення для амбітних будівельних проектів.

Чистота алюмінію в поєднанні з його міцністю дозволяє витримувати великі і важкі скляні конструкції, забезпечуючи при цьому оптимальну прозорість.

Архітектори знають властивості алюмінію і кожен день відкривають для себе нові способи його використання. Метал допомогає створювати архітектурні дизайни як для зовнішніх конструкцій, так і для внутрішнього планування будівель.

Завдяки постійним інноваціям, алюміній дозволяє втілити ідеї архітекторів в життя, дотримуючись при цьому бюджету і термінів будівництва. Тепер він використовується для побудови офісних центрів, нових житлових районів, спортивних комплексів та інших будівель.

Алюміній знаходиться на підйомі в будівельній галузі, оскільки він швидко став ідеальним матеріалом для вирішення завдань захисту навколишнього середовища та енергозбереження.

Завдяки своїм унікальним фізичним властивостям і інженерним роботам для створення все нових і нових конструкцій, алюміній ізолює будинки, максимально збільшуючи присутність засклених поверхонь. Забезпечуючи велику прозорість, алюміній оптимізує потік сонячної енергії. Тому він є незамінним помічником для втілення проектів екологічних будинків.