Чи поєднується дерево та алюміній?

Чи поєднується дерево та алюміній?

Чи поєднується дерево та алюміній?

Безперечно так! Дерево найкращий компаньйон для холодної фактури алюмінію.

Модні тренди екологічності, здорового способу життя не могли обійти стороною архітекторів (митців сучасного простору) та власників приватних будівель. Якщо ви належите до цих людей і хочете зробити приватний будинок, особливим та привабливим у відповідності до сучасних вимог, то варто замислюватись не тільки про його інтер’єр, а і про зовнішній вигляд та матеріали, які ви плануєте поєднувати при будівництві. Саме вони здатні зробити його окрасою ділянки та стати предметом гордості перед друзями, сусідами та колегами.
Ідей, як виділитись є багато, але цікавим та неординарним рішенням може стати поєднання двох протилежних за змістом та наповненням матеріалів, таких, як дерево та алюміній.

Саме це поєднання використав наш замовник та його архітектор у приватному будинку. Для зовнішнього облицювання фасаду було використано дерев’яні панелі – це виглядає з однієї сторони просто та одночасно сміливо, модно, неординарно на вимогу сучасного суспільства. Вдало підкреслили та доповнило всю цю красу алюмінієві вікна, двері, вхідні групи темно графітового кліру (гра на контрастах).

Вікна - очі та оздоба будинку, його статусність (алюміній дорогий матеріал). Вони додали довершеності дому, як на зовні так і всередині, відіграючи роль мостика, що зв’язав вдало інтер’єр у якому теж багато дерев’яних фактур (підлога, настінні панелі тощо) з фасадом у єдиний ансамбль.

Про алюмінієві вікна та їх переваги ви можете більше дізнатись інформації з нашої статті «5 причин обрати алюмінієві вікна».

Насолоджуйтеся переглядом фото та звертайтеся до нас із найсміливішими архітектурними задумами.

Ваш експерт фасадних рішень - Компанія «ФаворБуд»