Як наявність панорамних вікон впливає на роботу в офісі

Як наявність панорамних вікон впливає на роботу в офісі

Світло має великий вплив на організм людини. Від правильного освітлення залежить більшість біологічних процесів. За статистикою, людина знаходиться на роботі (найчастіше в офісі) близько 40 годин на тиждень. Таким чином, більшу частину світлового дня ми проводимо під штучним освітленням.

Відсутність якісного світла, наприклад в офісі, позначається на сплесках активності та ентузіазму, мотивації до роботи. Погане освітлення призводить до появи повної апатії, сонливості та неймовірної втоми. Іншими словами, світло має вагомий вплив на здоров`я нашого організму.

Цей факт пояснюється тісним зв`язком нашого внутрішнього біологічного годинника та освітлення.

Тобто, денне сонячне світло і біологічні ритми всередині організму залежні один від одного - саме цим і пояснюється вплив світла на людину та її ефективність праці.

Покращити ситуацію з освітленням можна не тільки за допомогою сучасного освітлення, а і встановивши в офісі панорамні вікна.

  

Таке рішення наших замовників є цілком зрозумілим та має ряд переваг:

  • По-перше, крізь великі вікна від стелі до підлоги проникає набагато більше природного світла, що позитивно впливає на організм людини, особливо в осінньо-зимовий період.

  • По-друге, панорамні конструкції візуально розширюють простір, умовно об`єднуючи приміщення та вулицю.

  • По-третє, робить кімнату з темним колірним рішенням інтер`єру не такою похмурою і сумною.

  • Додатковим плюсом встановлення панорамних вікон стане чудова панорама з вікна.