Особливості, які варто враховувати при встановлені алюмінієвих дверей

Особливості, які варто враховувати при встановлені алюмінієвих дверей

При виборі вхідних дверей більшість людей здебільшого роблять ставку на міцність матеріалу з якого вони зроблені, саме тому алюміній серед матеріалів для такого виду конструкцій стає все популярнішим.

Алюміній - новий матеріал, який з успіхом завойовує увагу та повагу. На заході, цей матеріал вже давно і міцно використовується як для об’єктів промислового, громадського користування, так і для житлових.

Вхідні двері – це переважно закривання великого дверного прорізу, багаторазове відкривання після встановлення, міцність, довговічність конструкції та сервісне обслуговування у подальшому.

Переваги алюмінієвих дверей

  • алюміній вважаються екологічно чистими і безпечними для здоров`я;
  • він довговічний та міцний, і його у цих позиціях можна спокійно вважати лідером;
  • алюміній добре витримує вплив навколишнього середовища, перепади вологості та температури;
  • він не вимагає спеціального догляду, ремонтувати такі двері доведеться значно рідше від усіх інших;
  • властивості алюмінію дозволяють виготовляти різноманітні двері за шириною, висотою і ергономікою;
  • витрати на сервіс є значно менші у порівнянні з іншими;
  • алюмінієві двері можна фарбувати різними фарбами або робити покриття ламінуванням різної фактури. Їх зовнішній вигляд від цього тільки покращиться;
  • алюміній хороший і з естетичної точки зору, добре поєднується з різними текстурами та стилями, не порушуючи загальну концепції приміщення.

Було б не чесно не розповісти вам про деякі особливості алюмінієвих дверей, які є зміст врахувати при виборі цього матеріалу для вхідних дверей.

Їх є не багато, електрокорзія та велика теплопровідність. Тут на допомогу майбутньому власнику дверей приходить холодний і теплий профіль.

Якщо приміщення без обігріву (вхід в магазин, торговий простір, велике офісне приміщення, зимовий сад, балкон тощо), або це питання не є пріоритетним для вас то вам підійде холодний профіль. У такому випадку двері з алюмінієвого профілю встановлюється в якості перегородки або на вході.

Якщо вам потрібно забезпечити комфорт та тепло у приміщенні то підійде теплий алюмінієвий профіль обладнаний спеціальною термовставкою.

Для тих, хто замислюється про встановлення дверей з алюмінієвого профілю, слід врахувати, що вхідна група таких дверей має вищу вартість у порівнянні з іншими матеріалами, але не дорожчу за хороші дерев’яні вхідні двері.

Нехай вас це не лякає, адже дерево матеріал достатньо вимогливий та вимагає дбайливого ставлення до нього у експлуатації, а алюміній прослужить вам багато років при цьому, створить вам менше клопоту під час його експлуатації та догляді.