Поради як підготувати вікна до зимового періоду

Поради як підготувати вікна до зимового періоду

ПОРАДИ ЯК ПІДГОТУВАТИ ВІКНА ДО ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ

На жаль, не часто при встановлені вікон нам розповідають про заходи та дії, які допоможуть підготувати їх до зимового сезону. Ми зібрали корисні поради, які збережуть тепло у вашій оселі та дозволять подовжити час їх експлуатації.

Якщо ви хочете пити теплий чай на підвіконні у холодну пору не баріться, а беріться до справи.

  • Зніміть москітну сітку. Вимийте її теплою водою з мильним розчином та добре висушіть. Зберігайте її до весни у приміщенні.
  • Вимийте вікна,використовуючи для цього спеціальні миючі засоби для вікон, які не містять абразивних елементів та не зашкодять поверхні скла та профілям.
  • Після того, як вікно висохне, займіться гумовими ущільнювачами та фурнітурою. Гумові ущільнювачі змастіть силіконовою змазкою або солідолом. Якщо штатний ущільнювач зносився, то його потрібно замінити (тут краще звернутись до професіоналів).
  • Фурнітуру прочистіть щіточкою, щоб видалити бруд та старе мастило. Потім змастіть всі рухомі частини фурнітури машинним маслом.
  • Не збудьте очистити дренажні отвори від бруду, який набився там за час експлуатації. Така процедура покращить процес виведення зайвої вологи, яка утворюється в процесі конденсування.
  • Осінню з наближенням холодів, рекомендується перевести фурнітуру в зимовий режим, щоб зменшити піддування зі сторони стулки. Якщо ваш ущільнювач у хорошому стані, можна залишити вікно в літньому режимі.

Як бачите, доглядати за вікнами зовсім нескладно. Такі дії допоможуть вам зберегти тепло та заощадити кошти, які нам, ох, як скоро знадобляться для святкування зимових свят!