Розсувні двері з системою «антипаніка»

Розсувні двері з системою «антипаніка»

Чи замислюємось ми, знаходячись в місцях масового скупчення людей (супермаркети, торгові центри, кінотеатри, дискотеки, спортивні центри тощо) про власну безпеку? На жаль, непередбачуваний та небезпечний світ раз у раз норовить піднести нам черговий «сюрприз» у вигляді пожежі, аварії чи стихійного лиха. Людина в такі моменти, як правило, не може контролювати свої емоції, які дуже часто виражаються в неконтрольованому сильному почутті страху - паніці. Випадки масової паніки в наші дні не рідкість, тому люди намагаються хоч якось згладити її наслідки, які можуть бути дуже сумними.

Про безпеку своїх відвідувачів та гостей повинні, в першу чергу, піклуватись власники місць масового скупчення людей.  За європейськими законами двері у всіх приміщення, де існує ризик вибуху або загоряння, повинні бути забезпечені пристроєм аварійного виходу «антипаніка».

В останні роки в багатьох торговельних центрах, банках і навіть житлових будинках встановлюють розсувні двері. Такі конструкції дуже зручні у використанні, красиві і сучасні. Але це далеко не всі їхні плюси. Практично всі сучасні двері обладнані системою з «антипаніка», яка призначена для того, щоб значно знизити і навіть повністю виключити такі поширені явища, як тиснява і неконтрольований рух натовпу при виникненні в будівлі надзвичайної ситуації.

Система «антипаніка» - це фурнітура, якою оснащуються дерев`яні, металеві або скляні двері. Такі комплектуючі мають високу вогнеопірність і не плавляться навіть при безпосередньому контакті з полум`ям. Розсувні двері з системою «антипаніка» обладнані ручкою з вбудованим циліндром або горизонтальної ручкою, яка розташовується на рівні пояса дорослої людини. У разі якщо двері закриті, їх можна легко відкрити одним натисканням на ручку.

Розсувні двері з системою «антипаніка» оснащені бічними екранами, які в залежності від обраного режиму можуть розсуватися (звичайний режим) або ж відчинятися (режим «антипаніка»).

У звичайному режимі роботи розсувні двері відкриваються по команді, що надійшла від датчиків руху, що сигналізують про наближення людини. У разі виникнення надзвичайної ситуації (наприклад, при пожежі) стулки відкриються назовні, не перешкоджаючи виходу людей.

Розсувні двері з системою «антипаніка» можна встановлювати на евакуаційних виходах - це значно полегшує виведення людей з будівлі. Такі конструкції можна відкрити на максимальну ширину, утворюючи таким чином просторий прохід для занесення в будівлю великогабаритних предметів.

Розсувні двері від Компанії «ФАВРОБУД», оснащені фурнітурою «антипаніка», відповідають вимогам безпеки, їх дуже легко встановити і при необхідності демонтувати. Великою перевагою розсувних дверей з системою «антипаніка» є те, що вони практично ніколи не ламаються. Пов`язано це з тим, що в них встановлена ​​високоякісна фурнітура, виготовлена ​​з надміцних матеріалів.

Піклуйтесь про своїх відвідувачів, гостей, клієнтів, встановивши розсувні двері з системою «антипаніка», які допоможуть зберегти здоров`я та життя людей в разі виникнення надзвичайної ситуації.