Захисні зламотривкі конструкції зі скла та алюмінію, безпека перш за все

Захисні зламотривкі конструкції зі скла та алюмінію, безпека перш за все

Питання безпеки, захисту від вандалізму та механічних пошкоджень світлопрозорих конструкцій зі скла та алюмінію під час експлуатації є важливими для нас і наших клієнтів.

Окремою групою, до безпеки якої застосовуються суворі вимоги, є банки, поштові відділення, кантори та приміщення страхових компаній.

ТзОВ «КОМПАНІЯ ФАВОРБУД» сертифікувала ряд виробів власного виробництва і може запропонувати своїм замовникам наступну продукцію:

  • Перегородки захисні зламотривкі моделі ФБ-ПЗВ-1 (рама - алюмінієвий профіль, заповнювач – захисне скло або непрозора панель 24 мм.);

  • Вікна захисні зламотривкі моделі ФБ-ОЗВ-1 (рама - алюмінієвий профіль, заповнювач - захисне скло);

  • Вікна захисні зламотривкі моделі ФБ-ОЗВ-1.2 (рама - алюмінієвий профіль, заповнювач - захисне скло, запірна фурнітура, замок). Мінімальна кількість запірних точок 5;

  • Двері захисні зламотривкі моделі ФБ-ДЗВ-1 (коробка, рама, створики - алюмінієвий профіль, заповнювач - захисне скло або непрозора панель 24 мм., замок). Мінімальна кількість запірних точок 6.

  • Двері захисні зламотривкі моделі ФБ-ДЗВ-1.2 (коробка, рама, створики - алюмінієвий профіль, заповнювач - захисне скло або непрозора панель 24 мм., замок). Мінімальна кількість запірних точок 11.

Вся продукція виготовляється згідно ТУ У 25.1-38208675-001:2014 та КД, що відповідає ДСТУ ЕN 1627:2014 і має клас тривкості RC N 1.

Важливий елемент безпеки – профіль.

Однією з переваг алюмінієвого профілю є невелика вага та високі показники міцності, що вкрай важливо коли мова йде про безпеку приміщення.

Наступне на що варта звернути увагу – це заповнення.

Склопакети з триплексом складаються з двох або декількох листів скла, склеєних по всій площині між собою за допомогою прозорої полівінілбутіралової смоли. Триплекс відноситься до групи безпечного скла завдяки підвищеній міцності, а при сильному ударі уламки скла не розлітаються.

Якщо Банк чи будь яка інша установа дбає про безпеку своїх приміщень, то обирає надійних виробників та перевіряє наявність у них сертифікатів, які відповідають нормам та вимогам до захисних зламотривких вікон та дверей із алюмінієвого профілю з протиударним броньованим склом.

Фахівці «Компанії «ФАВОРБУД» мають досвід встановлення таких конструкцій, а наші вікна та двері з алюмінієвого профілю пройшли сертифікацію та випробування на безпеку та міцність, що підтверджено сертифікатами.