Інструменти, які необхідні у нашому домі, для догляду за інтер`єром

Інструменти, які необхідні у нашому домі, для догляду за інтер`єром

Інструменти, які необхідні у нашому домі, для догляду за інтер`єром

Ця стаття присвячена десятьом важливим інструментам, які ми всі повинні мати вдома. Адже, добре підібраний інструментарій – це майже домашня страхівка. Він допоможе у догляді за інтер`єром квартири, будинку та продовжить життя всьому, що в ньому є.

Не важливо, ви чоловік чи жінка, яка живе у власному домі або в квартирі: є інструменти, про які потрібно знати всім та наявністю, яких є просто обов`язкова!

Мінімальний набір

Скотч. Так-так і не це не жарт

Скотч насправді – річ незамінна. Звісно з його допомогою щось полагодити складно, зате він може зафіксувати, наприклад, тріснуту раму в душовій кабіні так, щоб вона до кінця не розвалилася. За цей час ви зможете обміркувати план дій, купити або позичити потрібні інструменти та подивитися пару роликів про те, як полагодити таку проблему, при цьому не втратите можливості користуватися цією самою кабіною до повного ремонту.

Викрутка

Цей інструмент призначені для регулювання або безпосереднього демонтажу чого-небудь у домі. Особливо, якщо вона оснащення різними наконечниками то ви точно будете у виграшній ситуації.

Гайковий ключ

Закручувати гайки руками - справа марна, тому вам знадобляться гайкові ключі різних розмірів. Як і у випадку з викрутками, краще купити відразу набір, розрахований на типові побутові проблеми, такі як встановлення крана або ремонту водогону. Існують комбіновані ключі, які можна підлаштувати під будь-яку гайку, що є дуже зручно. Супер корисно для затягування або відгвинчування болтів та гайок.

Дриль

Навіть якщо ви не маєте навиків у користуванні ним, завжди знайдеться той, хто знає, як цим інструментом скористатись. Він допоможе закріпити будь-який елемент меблів, повісити картину або аксесуар тощо. Для цього важливо мати свердла різної товщини та довжини.

Багатофункціональний ніж

Ним ви не зможете виконувати інженерні роботи, але він точно стане вам у пригоді, коли потрібно буде розрізати пластик або зробити надрізи, позначки, рівно відрізати стрічку картону, зробити отвори в шкірі тощо.

Вантуз

У радянських будинках вантуз був річчю буденною, а зараз його не так часто можна зустріти у господарстві. Чи то соромно людям його в будинку тримати, чи його витіснили сучасні засоби побутової хімії, які то працюють то ні, одним словом хто його знає, чому так є. Але тільки він може екстрено ліквідувати засмічення у туалеті, у ванній та на кухні, так що не потрібно скидати цей інструмент з рахунків.

Васервага

Вона незамінна у всьому: від вирівнювання стін до прикріплення різних прикрас в інтер’єрі. Ми ж хочемо, щоб все було рівненько та складно у нашому домі. Для просунутих користувачів інструментів є нівелір, але і коштує він набагато дорожче.

Плоскогубці

Краще за все не скупитися і купити набір, в якому будуть пасатижі та кусачки для перерізання дроту.

Клей

Він знадобиться для всяких дрібних пошкоджень та екстрених випадків. Тому пару його різновидів є зміст мати вдома про всяк випадок.

Молоток

Він завершує цей мінімальний список. Якщо ви навчились користуватись ним то точно зможете просунутись у своїх навиках до впевненого користувача іншими інструментами.