Актуальні архітектурні тренди за будівельними матеріалами у 2019 році

Актуальні архітектурні тренди за будівельними матеріалами у 2019 році

Актуальні архітектурні тренди за будівельними матеріалами у 2019 році

Січень перший місяць нового року і ми вирішили зробити для вас огляд матеріалів, які будуть трендами у 2019 році у будівництві, оформленні інтер’єру та екстер’єру.

У статті ми пропонуємо вам кілька гарних ідей, які видалися нам цікавими та стосуються галузі будівельних матеріалів. Сподіваємося, що ці ідеї  змусять вас замислитись та подискутувати з фахівцями будівельної сфери, архітекторами та дизайнерами, особливо, якщо ви маєте наміри розпочати нове будівництво своєї оселі, офісу або комерційної нерухомості.

Аналіз проводився на сайтах проектно архітектурних компаніях різних країн світу.

Тренд 1. Великі вікна


Гарний вигляд не тільки дасть вам відчуття більшої амплітуди, але скло буде одним з трендових матеріалів у будівництві  в цьому, і у наступному році.

Тренд 2. Відкритий інтегрований простір


Ще одна тенденція будівництва вказує на те, що матеріали відповідають потребам сучасної сім’ї – добра комунікація. Такий будинок, відкритий та інтегрований, дозволяє всім мешканцям дому покращити спілкування між собою, бути відкритими та дружніми.

Що допоможе у реалізації такої ідеї? Встановлення перегородок з легких матеріалів таких, як пластик, алюміній, оргскло та скло.  Вони дозволять  зробити зонування простору. 

Тренд 3. Стійкі матеріали (дерево, метал, камінь, сонячні панелі  тощо)

Деревина, метал, сонячні панелі – і це лише деякі з матеріалів, про які можна багато говорити, оскільки вони в першу чергу задовольняють вимоги сучасного житла - екологічність, економія енергоресурсів, безпека навколишнього середовища та термін експлуатації.

Тренд 4. Деревина, дерев’яна фактура


Гарна ідея, яка буде актуальною ще, щонайменше два роки.  Деревина може бути натуральна (для внутрішнього оздоблення) або штучна імітація під дерево.

Також залишаються актуальними алюмінієві фасади з покриттям під натуральне дерево, що здебільшого використовується для зовнішнього оздоблення будівель.

Тренд 5. Безпечні будівлі

Дуже важливо, щоб нові будівлі відповідали екологічним стандартам  та територіальним зонам  (вологість, температура, сезонність тощо).