Популярність світлопрозорих конструкцій

Популярність світлопрозорих конструкцій

ПОПУЛЯРНІСТЬ СВІТЛОПРОЗОРИХ КОНСТРУКЦІЙ

Останнім часом різноманітні світлопрозорі конструкції набувають все більшої популярності. І це не дивно. Адже, гармонійне поєднання строгих і вишуканих ліній, правильних геометричних форм і прозорого або матового скла може оживити будь-який інтер`єр, і змусити гарно виглядати офісну будівлю, приватну оселю, офіс, магазин тощо.

Світлопрозорі конструкції є улюбленим матеріалом дизайнерів та архітекторів, які працюють над великими об’єктами. Така любов є цілком зрозумілою, адже використання таких матеріалів дозволяє реалізувати найсміливіші ідеї та рішення.

Світлопрозорі конструкції бувають зовнішні та внутрішні.

До зовнішніх відносять фасадне скління будівель, вхідні групи, вітрини та алюмінієві вікна. Основною їх метою є поділ вулиці та внутрішніх приміщень, тому зазвичай такі конструкції виконуються з теплих профілів, що дозволяє підтримувати у приміщеннях оптимальний температурний режим.

 

Внутрішні ж найчастіше використовуються для різноманітного зонування приміщень. Так, наприклад, у багатьох великих компаніях або відділеннях банків встановлюються прозорі скляні перегородки. Використання таких перегородок є популярним в ІТ-компаніях, в CALL-центрах, торгових-центрах тощо

 

Причина такої популярності світлопрозорих конструкцій - це чудова звуко - і теплоізоляція. Їх використання дозволить захистити мешканців будинку та працівників офісу від усіх шумів, що лунають з вулиці чи сусідніх приміщень і зробити перебування у приміщенні по-справжньому комфортним.
Крім того, конструкції з міцного скла відрізняються високими експлуатаційними характеристиками і, незважаючи на достатню громіздкість, візуально здаються легкими і повітряними.
В популяризації таких конструкцій велику роль зіграло використання алюмінієвих каркасів. Завдяки своїй стійкості до різних фізичних пошкоджень і довговічності вони привернули увагу багатьох будівельників, дизайнерів і архітекторів і змусили їх по-новому глянути на роль скла в інтер`єрі.