ТОП-5 особняків із фільмів

ТОП-5 особняків із фільмів

Архітектура, яку ми бачимо у фільмах, по-справжньому вражає. Проте, ми сприймаємо будинки на екрані як несправжні, створені моделюванням, графікою та спецефектами. Та насправді, більшість із них - реальні, втілені фахівцями під пильним наглядом креативних архітекторів.

1. Важко в це повірити, але будинку із фільму «Один вдома» вже 100 років. Він знаходиться в місті Віннетка, штату Іллінойс. Площа особняка – 400 метрів квадратних. В 1988 році одна сімейна пара купила будинок за 875 000 доларів. Через два роки він став одним із найвідоміших будинків США. Зараз особняк продається за 2 400 000 доларів.

 

2.Особняк, який називається The Ennis House, розташований у Лос - Анджелесі, штату Каліфорнія. Архітектором є Френк Ллойд Райт. Створений будинок у футуристичному стилі. Був показаний у відомому фільмі «Той, хто біжить по лезу бритви». Також з’являвся у таких фільмах як «Дім на пагорбі», «Година пік» та інших. Зараз особняк продається за 15 мільйонів доларів, хоча його оцінюють значно дорожче.

3. Особняк Razor Residence всім відомий із фільму «Залізна людина». Унікальний будинок був спроектований у 2007 році архітектором Уоллесом Каннінгемом. Розташований він у м. Каліфорнії, штату Малібу. Площа – 3353 метрів квадратних. Вілла унікальна розташуванням, тому що вона буквально вбудована в гору. Зараз особняк оцінюється у 100 мільйонів доларів.


4. Beverly House – особняк із фільмів “Хрещений батько” та «Охоронець». Площа будинку – 24000 метрів квадратних. В 2007 році особняк виставили на продаж за 165 мільйонів долаів, через що він отримав статус найдорожчого американського житла. Вартість особняка зараз - 135 мільйонів доларів. Його навіть можна взяти в оренду, як це часто робили Ріанна, князь Альберт ІІ або подружжя Кеннеді.

5. Маєток із фільму «Багатенький Річі» належить роду Вандербілтів. Розташований він у Північній Кароліні. В XIX столітті його вважали одним із найбільших приватних будинків США. Зараз маєток являється визначною пам’яткою. В рік його відвідують близько мільйона туристів. Домом-музеєм зараз керує внук Джорджа Вандербільта – Білл Сесіл

А які креативні архітектурні ідеї вразили вас?