Зимові сади з алюмінію

Зимові сади з алюмінію

Зимові сади з алюмінію останнім часом набувають все більшої популярності. Часто такі конструкції зустрічаються нам у офісних та адміністративних будівлях, рестораціях та оздоровчо-розважальних центрах. Однак, найбільшою популярністю вони користуються у міських та заміських будинках.

Зимові сади сьогодні представляють собою найрізноманітніші конструкції зі скла та алюмінію, що виконують як естетичну, так і практичну функцію. Це те місце, де можна відпочити, розслабитися та просто набратися сил, насолодитися красою зелені різних рослин, навіть коли за вікном сніг та холод.

ОСНОВНІ ПЕРВАГИ ЗИМОВИХ САДІВ З АЛЮМІНІЮ

Алюміній – це благодатний матеріал, який дозволяє зробити будь-яку конструкцію зимового саду за задумом архітектора чи майбутнього власника.

Алюміній є найпоширенішим матеріалом для виготовлення зимового саду, який прослужить довго та буде мати привабливий вигляд. Основним секретом такої популярності цього матеріалу є його позитивні характеристики.

Алюміній є легким, дуже міцним металом. Він не піддається корозії, стійкий до різних хімічних впливів, не боїться вологи, сонячних променів, холоду. Це забезпечує високу надійність, міцність та довговічність такого роду конструкцій. Також монтаж алюмінієвих конструкції є не складним, особливо, якщо ним займаються професіонали. Ще одною перевагою алюмінію є його пластичність, за допомогою нього можна надати конструкції будь-яку форму та розмір. Використовуючи сучасні технології, можна створити декоративне захисне покриття алюмінієвих профілів будь-якого кольору.

Можливість регулювати товщину профілю, дає змогу збільшити зону прозорих конструкцій та наповнити приміщення достатньою кількістю денного світла.

Важливим моментом при встановленні алюмінієвих конструкцій є також вибір скла. Менеджери «КОМПАНІЇ «ФАВОРБУД» підберуть скло відповідно до побажань замовника. Індивідуальний підхід з вибором скла дозволить задовольнити, наприклад, такі потреби, як теплозбереження чи відбиття світла, регулювання пропускної здатності світлових променів тощо.

Найголовніша причина чому люди роблять вибір на користь алюмінієвого зимового саду – це його оригінальний вишуканий зовнішній вигляд, який може вписатися в будь-який, навіть най сміливіший дизайн приміщення. Він може стати гордістю власника будівлі.

НАЙПОПУЛЯРНІШІ ВАРІАНТИ РОЗТАШУВАННЯ ЗИМОВОГО САДУ

  

Перелічимо основні варіанти розташування зимових садів:

  • на балконі квартири
  • на даху будівлі
  • у вигляді прибудови до заміського будинку або як окремо зведену споруду.

Для міської квартири ідеальним місцем для облаштування зимового саду буде балкон. Для цього балкон утеплюють, склять, створюють всі необхідні умови для рослин.

Для контролю за мікрокліматом саду, можна встановити спеціальні датчики вологості і температури повітря.

Також досить популярним варіантом розміщення зимового саду можна назвати дах. Це додає будинку оригінальності, у вас з’являється власна зона для релаксації та відпочинку. Крім того, зимовий сад на даху допоможе підтримати всередині приміщення постійну температуру: прохолоду - влітку, тепло - взимку.

Для жителів заміських будинків буде цікавий варіант зимового саду у вигляді прибудови до будинку. З огляду на те, що така конструкція може мати різноманітну форму та висоту, можна створити неповторний образ свого житла.

На присадибній ділянці також вигідно буде виглядати варіант окремо стоячої конструкції зимового саду. При виборі такого варіанту,всередину приміщення буде надходити більша кількість світла, що дозволить створити найбільш сприятливі мікрокліматичні умови у середині нього.

Підсумовуючи все вищенаписане, ми як фахівці у фасадній справі вважаємо, що зимові сади, можуть значно підвищити якість вашого життя та не тільки зроблять вашу будівлю оригінальною, а інтер`єр більш вишуканим та будуть сприяти поліпшенню психологічного та фізичного стану тих людей, які будуть користуватись цим благом.