Знайти надійну фірму, яка продає і монтує металопластикові вікна (ПВХ) досить легко.

Але, що робити, коли закінчився гарантійний термін, вікно закривається не щільно, стулки просідають, а компанія, яка монтувала вікно, вже і не існує?

Періодичне сервісне обслуговування дає змогу забезпечити правильне функціонування віконної фурнітури, а отже, суттєво збільшити термін експлуатації вікон. У порівнянні з деревом, догляд за поверхнею рам і стулок ПВХ-вікон дійсно є мінімальним. Але думка, що догляд і ремонт пластикових вікон після монтажу не потрібен – це міф. Ущільнювачі, механізми фурнітури, завіси і ручки потребують великої уваги.

Щоб допомогти Вам вирішувати такі питання, ми відкрили сервісний центр ТзОВ «Компанія «ФАВОРБУД». Ми проведемо якісний ремонт пластикових, алюмінієвих чи будь-яких інших вікон і дверей.

Чому потрібно регулярно оглядати Ваші металопластикові вікна?

Пам’ятаєте той час, коли багато людей усвідомили, що їхні дерев’яні вікна ледве тримаються купи, і пора вже міняти їх на щось більш енергоощадне?

То був період становлення ринку металопластикових вікон, і наші спеціалісти якраз починали тоді свою діяльність.

Нам також здавалося, що використання профільних ПВХ-систем та інноваційних (на той час) рішень в фурнітурі дасть змогу забути про більшість проблем з герметичністю, довговічністю вікон тощо.

Однак металопластикові вікна не стали проривом, а з часом кількість проблем із ними тільки зростала.

Виробники профілів використовують багатокамерні профільні системи, сучасніші ущільнювачі. Але, на жаль, профілі стають дедалі більш схильними до деформацій – через зміну хімічного складу з огляду на екологічні вимоги, а ущільнювачі дедалі більше нагадують пластик, а не гуму. Мало хто використовує альтернативу – вікна з алюмінію.

У свою чергу, виробники вікон, виготовляючи пластикові вікна і двері, змушені економити. Саме тому багато з них використовує дешевшу фурнітуру. Для армування все частіше застосовують профілі з меншою товщиною сталі тощо. Наприклад, різниця вартості пластмасової й алюмінієвої віконної ручки становить всього 20 грн. Тим не менше, на таких елементах намагаються зекономити.

Сервісне обслуговування і ремонт вікон

Ми – кваліфікована і досвідчена команда, яка займається технічним обслуговуванням усіх сучасних віконно-дверних продуктів, запропонованих на ринку. Ми повернемо Вам радість від Ваших вікон, не обтяжуючи Вашого гаманця.

З нами Ви отримуєте:

Поточне (планове) сервісне обслуговування

Під час використання елементи вікон поступово зношуються. Періодичне сервісне обслуговування елементів фурнітури чи ущільнювачів (регулювання, заміна зношених елементів, змащування) дає змогу зберігати початкові властивості, збільшуючи герметичність вікон і термін їх використання.

Монтаж додаткових елементів та · модернізація пластикових вікон

Зовнішні захисні ролети, москітні сітки, водозливи, дашки, дотягувачі, балконні защіпки, ручки з ключиком (дитячий замок), внутрішні провітрювачі, дверна евакуаційна фурнітура типу «антипаніка» – ми радо змонтуємо Вам ці елементи. Заміна звичайних склопакетів на склопакети з енергозберігаючим напиленням, на сонцезахисні чи тоновані, на безпечні з використанням скла гартованого або «триплекс».

Заміна склопакетів вікон

«Запотілі» вікна (а фактично – склопакети) – це розгерметизація склопакета. Внаслідок відшарування первинного чи вторинного герметика між склом і дистанційною рамкою, водяна пара разом з повітрям проникає у внутрішню камеру вікна, де відбувається конденсація водяної пари. Такий недолік можна усунути, тільки замінивши склопакет.

Ремонт вікон

Проблеми з ПВХ-вікном (блокується відкривання, прокручуються ручки тощо) не завжди означають, що треба ставити нове вікно. Ремонт пластикових вікон або заміна рухомих елементів фурнітури, які протягом використання змістились або зносились, допоможе вирішити це питання.

Заміна ущільнювачів

Порушення щільності закривання (герметичності) вікна може бути причиною старіння (затвердівання) ущільнювачів; проблема усувається шляхом заміни на нові (за умови, що ущільнювач не екструдований разом з профілем;

Регулювання вікон

Якщо виникає ситуація, що (вікно після ухиляння відкривається і от-от впаде, вікно важко чи нещільно закривається, є проблеми з ухилянням – виходом є фахове регулювання фурнітури.

Зміна функцій пластикових вікон

Заміна функції відкривання на функцію «поворот-ухил» – шляхом заміни комплекту фурнітури; блокування ухиляння – монтаж «ножиць» обмеження ухиляння.

Знімання засохлої захисної стрічки і миття вікон

Наболіле питання, чи не так? Буває, вікна встановлено вже давненько, а на них досі захисна стрічка, та й штукатурка не обчищена. Зверніться до нас – і ми якісно вирішимо цю проблему.

Якщо у Вас виникли інші питання щодо ремонту вікон, ми радо допоможемо вирішити їх. Сконтактуйтесь  з нами, щоб Ваш дім подивився на світ оновленими вікнами.